Sale zabaw Śląsk: miejsca rozrywki dla dzieci i rodzin

Sale zabaw województwa śląskiego: najlepsze miejsca dla dzieci i rodzin

Sale zabaw to świetne miejsce dla dzieci, gdzie mogą poznać nowych przyjaciół, szaleć i bawić się, korzystając przy tym z różnego rodzaju atrakcji. Wiele z nich oferuje również możliwość organizacji urodzin czy innych imprez okolicznościowych. W tym artykule przedstawiamy najlepsze sale zabaw województwa śląskiego, w których każda rodzina znajdzie coś dla siebie.

 1. Sala zabaw “Happy Kids” w Katowicach
  “Happy Kids” to miejsce, w którym każde dziecko poczuje się jak w krainie zabaw. Sala zabaw oferuje m.in.: trampoliny, mini baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie, małpi gaj oraz kącik lego. Dla najmłodszych dzieci przygotowano specjalną strefę malucha.

 2. “Fabryka Zabawy” w Tychach
  W “Fabryce Zabawy” dla dzieci przygotowano m.in. basen z piłeczkami, miejsce do zabawy w piłkę nożną, bar z przekąskami oraz szalone zjeżdżalnie. Rodzice mogą skorzystać z komputera i WiFi, a dla całej rodziny dostępne są gry planszowe i klocki lego.

 3. Sala zabaw “Delfiny” w Sosnowcu
  W “Delfinach” znajdziemy mini basen z kulkami, zjeżdżalnie, małpi gaj, trampoliny, powietrzną pamięć oraz gierki ruchowe. Posiłki i napoje można kupić w barze, a dla rodziców dostępny jest darmowy internet WiFi.

 4. Sale zabaw “Pikseland” w Mysłowicach i Zabrzu
  “Pikseland” to nie tylko sala zabaw, ale również park rozrywki, w którym znajdziemy gry świetlne, zabawki interaktywne oraz łucznictwo. Dla najmłodszych przygotowano specjalną strefę oraz zabawki sensoryczne.

 5. “Bajkowy Świat” w Bielsku-Białej
  “Bajkowy Świat” to niezwykłe miejsce, które wzbudza wyobraźnię dzieci. Kilka pokoi zabaw tematycznie nawiązujących do największych bajek, w których maluchy mogą urzeczywistnić swoje marzenia. W sali zabaw dostępny jest również małpi gaj, zjeżdżalnie oraz basen z piłeczkami.

Wartość sale zabaw dla rozwoju dziecka
Sale zabaw to nie tylko miejsca rozrywki, ale również doskonałe przeżyżyny dla dzieci. Podczas zabawy dziecko rozwija koordynację ruchową oraz poznaje nowych rówieśników. Wymusza również na dziecku kontakt społeczny, pozwala na rozwijanie osobowości, a także kreatywność. Dlatego warto od czasu do czasu zabrać dziecko do sale zabaw, by mogło aktywnie spędzić czas w towarzystwie innych dzieci.

Author: teraonline.info.pl