Zalety korzystania z VOIP. Telefonia internetowa, wirtualna centrala telefoniczna

Technologia VOIP, czyli tak zwana telefonia internetowa ułatwia pracę i funkcjonowanie wielu systemów w dużych firmach, usprawniając komunikację i pracę wszystkich pracowników jednocześnie obniżając rachunki telefoniczno-internetowe pracodawców. Wykonywanie połączeń telefonicznych za pomocą internetu staje się coraz bardziej popularne i wiele osób w korporacjach nie wyobraża sobie bez niego odpowiednich warunków do pracy, jakie jeszcze inne zalety kryją się za tym, że telefonia internetowa zdominowała standardowe metody stacjonarne?
– nie ma potrzeby zakupywania specjalistycznego telefonu, aby móc wykonywać połączenia.

 

Wystarczy zwykły aparat telefoniczny, czy też laptop lub komputer wyposażony w słuchawki z mikrofonem,
-niezaprzeczalną zaletą jest również to, że wirtualna centrala telefoniczna znacząco może obniżyć koszty połączeń w firmie. Rachunki za połączenia telefoniczne mogą zmniejszyć się nawet o 80% w porównaniu z telefonią stacjonarną. Jest to bardzo imponujący wynik.
-dla pracowników pracujących w terenie, na przykład na spotkaniach biznesowych lub wyjazdach fajną opcją jest to, że numer można przekierować na telefon komórkowy i zawsze mieć możliwość odbierania połączeń firmowych.

Author: teraonline.info.pl